ספרים באנגלית לפסיכומטרי

ספרים באנגלית לפסיכומטרי

ספרים באנגלית לפסיכומטרי – שיפור אוצר המילים לקראת הבחינה

ספרים באנגלית לפסיכומטרי. יש אנשים שחסר להם כמה נקודות להשגת הפטור הנכסף מקורסי האנגלית באוניברסיטה ויש כאלה שרק מקווים להיכנס, בכל מקרה דרך המלך לשיפור הציון באנגלית בבחינה והציון בכלל עוברת דרך קריאת ספרים באנגלית לפסיכומטרי. כמעט ולא משנה באיזו רמה אתם לקראת בחינת הפסיכומטרי, כל מורה מתחיל ימליץ לכם בתחילת הקורס להתחיל לקרוא ספרים באנגלית לקראת הבחינה. כמה שיותר ספרים וכבר בתחילת הדרך.

נסו לחפש ספרים באנגלית לפסיכומטרי במנוע החיפוש המדהים הזה:

למה לקרוא ספרים באנגלית לפסיכומטרי ?

עיקרון יסוד, אי אפשר להצליח בבחינה הפסיכומטרית (כל אחד והיעד שלו) בלי ציון סביר/טוב בפרק האנגלית. מצד שני פרק האנגלית נחשב להכי פחות מתוחכם בבחינה מאחר והוא בוחן בקיאות בשפה ואוצר מילים. כל מה שתצטרכו זה לשפר את אוצר המילים ולדעת לנסח מחדש משפטים באנגלית (תחביר). אלה חדשות מאוד משמחות מאחר והדרך הכי פשוטה לשפר את הבקיאות בשפה האנגלית ואת אוצר המילים היא פשוט לקרוא ספרים באנגלית לפסיכומטרי. ספרים כאלה אפשר לקרוא בכל מקום ובכל זמן ולרוב הם נגישים וזולים מאוד.

איזה סוג ספרים באנגלית כדאי לקרוא לפסיכומטרי ?

מאוד פשוט ! ספרים באנגלית לפסיכומטרי הם ספרים שתאהבו לקרוא ! אין טעם לקנות ספר באנגלית שלא יעניין אתכם ולא ימשוך אתכם לקרוא את כולו. לכן כעיקרון בסיס אם אתם אוהבים ספרי מתח, תקנו ספרי מתח. ספרים רומנטיים ? – כנ"ל. למי שלא קורא ספרים בכלל – גם בעברית , נסו לקרוא ספרים שמהווים מקור לסרט קולנוע שאהבתם. כך תוכלו להזדהות עם העלילה ואפילו להרוויח פרטים מעניינים על הגיבורים האהובים עליכם (הספר תמיד יהיה מפורט יותר). דרך נוספת לבחירת ספרים באנגלית לפסיכומטרי הינה לבחור ספרים קלאסיים, אבל ממש קלאסיים, שהוכיחו את עצמם כאהובים על קהל גדול מאוד של קוראים עשרות ואף מאות בשנים. רעיונות לספרים כאלה תמצאו בהמשך. הטעות הכי גדולה שתלמידים עושים היא לקחת את הספר הראשון באנגלית שהם מוצאים רק כי הוא קיים. זכרו! אין טעם להתחיל לקרוא סתם ספר רק כי זה מה שהשגתם באותו רגע, אתם לא תתמידו בקריאה של ספר כזה ולא תלמדו ממנו דבר.

לרמת הספר כמובן יש חשיבות לא פחותה, כדאי לקנות ספר שגבוה מרמתכם אך לא יותר מדי קשה. זאת כדי לא לפגוע בעיקרון הראשון, ספר קשה מדי יבאס אתכם מהר מאוד. כלומר אתכם צריכים למצוא את עצמכם פונים למילון לעיתים קרובות אבל לא כל מילה שניה שאתם קוראים. מנגד אם אתם כלל לא נזקקים למילון במהלך הקריאה הספר כנראה קל מדי וצריך להחליפו באחר. זכרו ספרים באנגלית לפסיכומטרי הם דבר ראשון – ספרים שתוכלו להתמיד בקריאתם.

טיפ קטן נוסף, נסו לבחור ספרים באנגלית לפסיכומטרי שמחולקים לפרקים. בדרך זו תוכלו לחלק את משימות הקריאה היומיות ולשפר את יכולת ההתמדה במהלך הלימוד לבחינה.

ספרים לאנגלית לפסיכומטרי

איך כדאי לקרוא ספרים באנגלית לפסיכומטרי ?

דבר ראשון, כדאי לקבוע שגרת קריאה ריאלית לפי שגרת היום שלכם – בהפסקת הצהריים, כשחוזרים מהעבודה או במיטה לפני השינה. קובעים למשל שכל ערב אחרי שחוזרים מהמשמרת ב-19:00 לפני ארוחת הערב במקום לראות פרק בסדרה החביבה עלינו מסיימים פרק אחד בספר. לקבוע מסגרת ולעמוד בה, זה העתיד שלכם. אמרנו שספרים שמחולקים לפרקים קל יותר לחלק אבל כמובן שאפשר כל ספר.

צריך לקרוא לפחות חצי שעה ביום כדי להשיג אפקטיביות מסויימת והתקדמות מיום ליום. כמו כן צריך להשיג מילון או להשתמש במילון אינטרנטי. כל מילה שאתם לא מכירים במהלך הקריאה רשמו ברשימה נפרדת ועברו עליה היטב לאחר הקריאה. את הרשימה מומלץ לשאת איתכם בדומה לכרטיסיות הרגילות של אוצר המילים שהקורס נותן לכם. כדאי לשים לב לסוגי הדקדוק השונים במהלך הקריאה, לא באמת ללמוד דקדוק, אבל לפחות ולנסות ולהכיר את הצליל הנכון של המשפטים בסיטואציות שונות.

רעיונות לספרים באנגלית לפסיכומטרי !

עכשיו הגענו לחלק הכייפי. לדעתנו ההתמדה היא הגורם החשוב ביותר כשבאים לקרוא ספרים באנגלית לפסיכומטרי. ולכן אם לא מצליחים להשיג ספר שממש מעניין אותנו אין מה לעשות אלא לרכוש אותו. בדרך כלל זו תהיה ההוצאה הכי נמוכה שתהיה לכם במהלך הלימוד לבחינה הפסיכומטרית והספר, הוא תמיד יישאר על מדף הספרים וימלא אתכם בגאווה. עכשיו איפה משיגים ספרים באנגלית במחירים הכי זולים ? אפשר לנסות בסטימצקי ובצומת ספרים אבל המבחר של חנויות אלה הוא ממש ממש קטן. והמחירים בדרך כלל די יקרים ולרוב מתקרבים למאה שקלים לספר בכריכה רכה. אנחנו ממליצים על חנות ספרים שמציעה מחירים ממש טובים עם משלוח חינם לישראל. הספרים מגיעים בדרך כלל תוך 5-7 ימים עד לתיבת הדואר בלי בעיה. החנות הזו היא ה-Book Depository והיא חנות ממש טובה שנרכשה לא מזמן על ידי אמזון הענקית. אפרופו חנות הספרים אמזון, מחירי המשלוח לישראל עושים את הרכישה ממנה בדרך כלל ללא כדאית. בשורה התחתונה, אם אתם באמת רוצים להזמין ספרים באנגלית לפסיכומטרי התהליך עצמו מאוד פשוט, צריך PayPal או כרטיס אשראי בינלאומי רגיל והליך הקנייה מאובטח ומאוד פשוט.

ספרים באנגלית לפסיכומטרי שיעשו אתכם לטובים יותר באנגלית

בחרנו רשימת ספרים באנגלית לפסיכומטרי ובה אופציות מומלצות ולא יקרות עבורכם:

 • ספרי הארי פוטר – הסדרה המצליחה ביותר בעשור האחרון – כל הספרים בפחות מארבעים ש"ח.
 • סדרת ספרי דמדומים – הסדרה שסחפה איתה את כולם והייתה לסדרת סרטים שוברי קופות – ספרים רבים בפחות מארבעים ש"ח.
 • ספריו של דן בראון – סופר המתח המפורסם ששניים מספרים עובדו לסרטים מצליחים – כל הספרים בפחות מארבעים ש"ח.
 • ספריו של ג'ון גרישם – מסופרי המתח המשפטיים הגדולים זמן להרוג (קיים גם סרט), הפירמה, הלקוח (קיים גם סרט) ועוד ! – פחות מארבעים ש"ח.
 • ספריו של הארלן קובן – מסופרי המתח הפופולריים בעולם, ספריו מרתקים וקולחים – ספרים רבים בפחות מארבעים ש"ח.
 • "המחברת"/The Notebook  – אחד מספרי האהבה המפורסמים בעולם (קיים גם סרט) – בפחות משלושים ש"ח.
 • "נער החידות ממובאי" (Q&A) – הספר שהיה לסרט שובר קופות אודות הנער ההודי העני שניצח בשעשועון הטלוויזיה המפורסם.
 • "יומנה של בריג'יט ג'ונס" וספר ההמשך – הספר הרומנטי שהיה לסרט מצליח – באיזור הארבעים שקלים לספר.
 • סדרת ספרי שר הטבעות – ספרי הפנטזיה המיתולוגיים שעובדו לסדרת שוברי הקופות הגדולים בהיסטוריה.
 • "חיי פיי" – למי שקרא בעברית או ראה את הסרט המצויין.
 • "בעל זבוב" – הספר האלמותי שכולנו זוכרים מבחינות הבגרות – חישבו על החוויה שלקרוא אותו שוב והפעם באנגלית.
 • "חמישים גוונים של אפור" – רב המכר המטורף של השנים האחרונות וספרי ההמשך.

ובכלל תמיד כדאי לעיין ברשימות רבי המכר העכשוויות ובספרים החדשים.

 

ספרים באנגלית לפסיכומטרי

© 2018 ספרים באנגלית – English Books | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress