חנויות ספרים יד שניה

חנויות ספרים יד שניה

חנויות ספרים יד שניה – חווית קניה במחירים מצחיקים

למה אנחנו אוהבים כל כך חנויות ספרים יד שניה ? אולי בגלל ריח הנייר, אולי בכלל הספרים הישנים שלא ניתן למצוא ברשות הספרים הגדולות ואולי בגלל הזיכרונות המתוקים שעולים כשאנחנו נתקלים בספר ילדים ישן שקראנו פעם מזמן מזמן.

כלל מספר 1 לצרכן מושבע שפוקד חנויות ספרים יד שניהקובע שספר לעולם אינו מתיישן, לא משנה כמה כתמי קפה יעטרו את כריכתו וכמה אוזניים נמצא בשולי עמודים. גם הדגשות בעיפרון (או חלילה בעט) לא ירתיעו את הקורא המדופלם מלרכוש עותק עתיק של הטור השביעי של אלתרמן שאותר פתאום בערימת ספרים מוזנחת בפינה חשוכה ליד המטאטא.

מפתיע או לא, חנויות ספרים יד שניה מציעות מספר יתרונות אל מול רשתות הספרים המסחריות הגדולות דוגמת צומת ספרים וסטימצקי. כך למשל במרבית המקרים האווירה בחנות המוכרת ספרים מיד שניה תהיה מיוחדת, מתוקה ופשוט מגניבה. הספרים כמעט תמיד (למעט במקרים של מבצעי כאסח מטורפים) יהיו זולים יותר באזור ה- 30-50 שקלים. במיוחד בתקופה הקרובה לאור כניסתו הצפויה לתוקף של חוק הסופרים. יתרון נוסף לחנויות ספרים יד שניה הוא לרוב המוכר. בחנויות ספרים יד שניה בניגוד לרשתות הספרים הגדולות המעסיקות סטודנטים (אשר כבודם במקומם מונח) המוכר יהיה כמעט תמיד יהיה מקצוען (ומבוגר כזה) שמכיר אינסוף ספרים וסופרים ומתמצא בצורה מושלמת בערמות הספרים הנושנים המושלכים בכל פינה באי סדר משווע לכאורה.

תהיה הסיבה אשר תהיה, חנויות ספרים יד שניה הפכו לטרנד רציני במחוזותינו. קחו את תל אביב לדוגמא, בסביבות רחוב אלנבי ניתן למצוא לפחות חמש חנויות ספרים יש שניה בכלל לא רעות. הטובה ביניהן לטעמי הינה "הלפר ספרים". ברחוב נחלת בנימין המהדרין נוהגים לפקוד את "תולעת ספרים" הוותיקה המציעה במקום בית קפה אופנתי ונוף לגגות תל אביב. חנויות ספרים יד שניה ניתן למצוא גם ברחוב קינג ג'ורג.

נקודה נוספת למחשבה עבור מי מהקוראים אשר מחפש לרכוש ספרים מיד שניה באנגלית. במידה והספר שאתם מחפשים כתוב באנגלית, אין טעם לחפש בחנויות הספרים יד שניה. הכי טוב לרכוש ספרים באנגלית (יד שניה או לא) דרך חנויות ספרים באנגלית באינטרנט.  המחיר ברוב המקרים יהיה זהה או אפילו זול יותר ממחיר הספרים בחנויות יד שניה והספרים מגיעים עד הבית ללא כל מאמץ (אפילו מקבלים Paypal).

קריאה מהנה !

 

 

 

© 2018 ספרים באנגלית – English Books | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress