חנויות ספרים באנגלית ברשת

חנויות ספרים באנגלית

חנויות ספרים באנגלית – הדרך הכי טובה להשיג ספרים באנגלית

חשבתם להזמין ספרים דרך חנויות ספרים באנגלית ברשת אבל אין לכם מושג לגבי הפרטים הקטנים (עלות משלוח, תשלום, זמן הגעת ההזמנה וכו') ?

תרשו לי להמליץ לכם על מספר חנויות ספרים באנגלית ברשת. חניות אלה מתאפיינות במבחר עצום של ספרים באנגלית באינסוף תחומים. מספרי ילדים, ספרי טיולים, רומנים, ספרי מתח ופעולה, ספרים מקצועיים וספרים קלאסיים. כמו כן, לחובבי הספרים האלקטרוניים באנגלית (E-books) חנויות הספרים באנגלית מציעות מבחר עשיר של ספרים אלקטרוניים באנגלית לכל סוגי הקוראים (נגיע לזה מאוחר יותר).

אין לכם כוח לקורא עד הסוף? חפשו במנוע החיפוש המדהים הזה ספרים מדהימים באנגלית:

מבין חנויות הספרים באנגלית חנות הספרים הטובה ביותר ברשת לרכישת ספרים באנגלית היא ה- Book Depository. הסיבות לכך רבות ומגוונות, ראשית, החנות מכילה מיליוני כותרים כך שממש אפשר ללכת לאיבוד תוך כדי שוטטות. בנוסף, לא משנה לאן תזמינו את הספרים (לאיזו ארץ כמובן) המשלוח חינם ! נכון זה בטח כלול במחיר, אבל בכל זאת,  המחירים שהחנות הספרים מציעה תחרותיים ביותר ולטעמי, בשקלול הכללי הם הזולים ברשת עבור ישראלים. כך למשל בדיקות שנעשו בעיתון דה מרקר מצאו כי ה- Book Depository מציעה את המחירים הכי טובים עבור ספרים באנגלית ! עוד יתרון מאוד משמעותי נעוץ בעובדה שחנות הספרים (יותר נכון מחסניה) ממוקמת באנגליה ולכן הספרים מגיעים מהר מאוד לישראל לרוב לא יותר מחמישה ימים עד שבוע והספרים בתיבת הדואר. הדבר היפה הוא שאם תזמינו מספר ספרים באנגלית וחלקם יחסר במלאי, חנות הספרים לא תמתין עד אשר כל הספרים החסרים יגיעו אלא תשלח את הספרים באופן מיידי ואת החסרים תקבלו מספר ימים מאוחר יותר. בשורה התחתונה אם אתם מחפשים ספרים באנגלית ולא מצאתם אותם בסטימצקי שות' וחנויות היד שניה השונות, נסו לחפש אותם בחנויות ספרים באנגלית ברשת. המבחר בישראל מאוד מצומצם ומטבע הדברים בשל גודלו של שוק הספרים הישראלי לא שווה לתרגם את רוב הספרים לאנגלית. כדאי להזמין ספרים באנגלית ברשת, אל תפחדו. אחרי הכל לא מדובר בסכומים גבוהים (דולרים בודדים לספר לא ?) כל החנויות מקבלות Paypal, כך שהקנייה בטוחה ואין סיבה לדאגה.

גם הומר סימפסון יודע מהי החנות הטובה ביותר מבין חנויות הספרים באנגלית ברשת:

מלבד ה- Book Depository ישנן עוד חנויות ספרים באנגלית ראויות לציון. חנות ספרים טובה נוספת לרכישת ספרים באנגלית היא ה- BetterWorld Books. בניגוד לחנויות ספרים באנגלית אחרות, הגישה המרכזית של חנות זו בכל היא התמורה החברתית שהם מעניקים בכל רכישה של ספר. כך שאם יש לכם נטיות חברתיות ומתאים לכם שתתבצע פעולה חברתית חיובית לצד רכישת הספר שלכם, זו חנות הספרים עבורכם. באופן אישי מכלל חנויות הספרים באנגלית ברשת אני עדיין נוטה לכיוון ה-Book Depository אבל גם זו חנות מומלצת ביותר.

אי אפשר לכתוב על חנויות ספרים באנגלית ברשת מבלי להזכיר את חנות הספרים Amazon – המקדש האינסופי לספרים באנגלית ולמעשה כמעט כל מוצר אחר. אמנם בהשוואה לחנויות ספרים באנגלית אחרות ברשת, בחנות הענק הזו ניתן למצוא כמעט כל מוצר שעולה על הדעת, אבל חשוב לוודא שהמחיר שמתקבל כולל דמי המשלוח אכן המשתלם ביותר. מניסיון, עלויות המשלוח ב-Amazon הופכת לעיתים את הקנייה כולה לבלתי משתלמת בהשוואה לחנויות הספרים באנגלית האחרות שהוזכרו לעיל.

קריאה מהנה לכולם !

חנויות ספרים באנגלית

 

© 2018 ספרים באנגלית – English Books | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress